Amelia Wedding - Zaproszenia ślubne na wyjątkowe okazje

Witaj

Zapraszamy na nową stronę z zaproszeniami ślubnymi Amelia-Wedding.pl Zamów próbkę zaproszeń ślubnych
dowolnego modelu

Zaproszenia ślubne

W cenę wliczony jest pełny nadruk, personalizacja oraz koperta!

Zaproszenia ślubne Zaproszenia na chrzest Zawieszki na butelki Etykiety na alkohol

Winietki Menu weselne Księga Weselne tablice stołów Zaproszenia próbne

Podziękowania w formie pudełeczek Podziękowania słodycze Podziękowania w formie lizaków Podziękowania w formie magnesów

 

Ślub i wesele coraz częściej są wydarzeniami szytymi nie tylko na miarę zasobów finansowych, ale także upodobań, zainteresowań i pasji państwa młodych. Oba niezwykłe wydarzenia są mocno indywidualizowane, stąd rynek usług ślubnych i weselnych rozwija się tak szybko i dynamicznie. A na wyjątkowy ślub obowiązuje wyjątkowe zaproszenie ślubne.

Możecie myśleć, że zaproszenie to tylko kawałek papieru. Kiedy jednak gość bierze ten kawałek do ręki, z miejsca zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele o jego przyjaciołach czy bliskich mówią wszystkie zamieszczone na nim detale i ozdoby. W jak precyzyjny sposób charakteryzują młodych oraz ich relację z osobami, które zapraszają do świętowania jednego z najważniejszych dni w życiu.

Zaproszenia i dodatki ślubne

Zaproszenia na ślub wykonujemy wyłącznie z najwyższej jakości papieru. Perfekcyjny druk sprawia, że napisy oraz fotografie są wyraźne i trwałe. Obok zaproszeń graficznych, ascetycznych, minimalistycznych oferujemy wzory zdobione kolorowymi imitacjami kamieni szlachetnych, aksamitnymi lub brokatowymi tasiemkami i kokardami czy biżuteryjnymi klamerkami.

Do wszystkich zaproszeń dodajemy koperty. Szczególnej uwadze młodych polecamy zaproszenie w pudełku: unikatowy wzór idealny do przechowywania jako pamiątka. Wraz z zaproszeniami na ślub i wesele oferujemy dodatki w tej samej szacie graficznej: winietki na stół, etykiety i zawieszki na butelki, pudełka na cisto.

Przedstawiamy Państwu piękne, ręcznie wykonane zaproszenia ślubne i weselne, na chrzest oraz inne dodatki (winietki, bileciki, zawieszki na alkohol). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


TO NAS CECHUJE

  • Personalizacja Gratis!
  • Koperta Gratis!
  • Ręcznie wykonane !
  • Bez ukrytych kosztów
  • Czas realizacji 7-10 dni roboczych
  • Wydruk w profesjonalnej drukarni
Zaproszenia i akcesoria na ślub i wesele
 
?

Zaproszenia ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym żuciu, a zaproszenie ślubne to jego reklama i wizytówka zarazem. Zaproszenia ślubne mają nie tylko przekazywać najważniejsze informacje o uroczystości, ale też odzwierciedlać styl planowanego ślubu i wesela. Podarujmy więc naszym gościom przedsmak tego, co ich czeka, gdy przyjmą nasze zaproszenie i zgodzą się uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu. 

Na stronie amelia-wedding.pl znajdą Państwo wyjątkowe zaproszenia ślubne, gustowne i eleganckie, tradycyjne i nowoczesne, proste i niebanalne w formie, spersonalizowane, oryginalnie zdobione... Naprawdę jest w czym wybierać! Decyzję o wyborze konkretnych zaproszeń ślubnych należy podjąć najpóźniej na 3-4 miesiące przed uroczystością. A zatem... w czym możemy pomóc? 

Zaproszenia na chrzest

Chrzest dziecka jest ważnym i symbolicznym wydarzeniem, które najczęściej chcemy dzielić z bliskimi i przyjaciółmi. Eleganckie zaproszenia na chrzest pozwolą podkreślić podniosły charakter ceremonii oraz przekazać gościom wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości. Papierowe zaproszenia to również wyjątkowa pamiątką, którą przechowamy w rodzinnym albumie. 

Amelia-wedding.pl proponuje Państwu spersonalizowane zaproszenia na chrzest, które z pewnością wzruszą zaproszonych gości. Prostokątne i kwadratowe otwierane kartki ze zdjęciem dziecka, subtelnie ozdobione, wykonane z wysokiej jakości papieru i dodatków to minimalizm, który najbardziej pasuje do tego typu uroczystości. Personalizacja oraz pasująca do wybranego przez Państwa zaproszenia są zawsze gratis! 

Zawieszki na butelki

Alkohol jest tradycyjnym elementem wesela. Starsze pokolenie wręcz nie wyobraża sobie wesela bez weselnej wódki! Bez względu na to, czy serwujemy gościom wódkę, wino, czy inne trunki - powinniśmy pomyśleć o spersonalizowanych zawieszkach. Oryginalne zawieszki na butelki sprawią, że gościom na długo pozostanie w pamięci ten niezwykły dzień i rewelacyjna zabawa. 

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt wzorów wyjątkowych zawieszek na butelki, które przykują uwagę gości, zachęcą do zabawy i wznoszenia toastów. Ciekawym i efektownym (choć nie obowiązkowym!) zabiegiem jest wybranie zawieszek w takim samym stylu jak zaproszenia ślubne. Osiągniemy w ten sposób spójny obraz całej uroczystości od etapu organizacji - do realizacji. To z pewnością zrobi wrażenie na naszych gościach!  

Etykiety na alkohol

Alkohol to nieodzowny element większości wesel. Jeżeli decydujemy się na jego podanie to w takiej ilości, by na pewno nie skończył się przed końcem imprezy. Gdy już przebrniemy przez obliczenia i zaplanujemy odpowiednią ilość alkoholu - możemy pomyśleć o oryginalnym ozdobieniu butelek. Samoprzylepne etykiety na alkohol to łatwy sposób na efektownie wyglądające trunki. 

Na amelia-wedding.pl znajdą Państwo kilkadziesiąt propozycji etykiet na butelki. To samoprzylepne, spersonalizowane naklejki, w uniwersalnych rozmiarach i wyjątkowych wzorach. Szeroka gama kolorystyczna i możliwość dopasowania etykiet do zawieszek na butelki oraz zaproszeń ślubnych - pozwala zaplanować spójne wizerunkowo wesele. 

Winietki na stół

Jeżeli chcemy oznakować miejsca dla gości, by uniknąć chaosu oraz ewentualnych niesnasek podczas zajmowania miejsc przy stołach - skorzystajmy z winietek. Imienne winietki na stół to elegancki sposób na zaplanowanie usadzenia naszych gości. Warto pamiętać, że winietki powinny pełnić nie tylko funkcję praktyczną, ale również dekoracyjną. 

W naszej ofercie znajdą Państwo winietki stołowe w tradycyjnej formie prostokątnych, rozkładanych wizytówek oraz winietki na haczyku, które będzie można wbić w jabłka, muffinki lub dowolny element ozdobny, czy drobny upominek przeznaczony dla gościa. Winietki powinny pasować do motywu przewodniego wesela i dekoracji na stołach. Kolorystyka i wzór winietek stołowym może być również nawiązywać do zaproszeń ślubnych. 

Menu weselne

Skomponowanie idealnego weselnego menu to jedno z większych przedślubnych wyzwań. Obok ogólnej atmosfery i muzyki - to właśnie jedzenie będzie najczęściej komentowanym elementem przyjęcia. Zaspokojenie zróżnicowanych gustów będzie trudne, ale nie niemożliwe - postawmy na jakość, a nie ilość i z uwagą wysłuchajmy wszelkich próśb naszych gości, a na stołach postawmy menu weselne.  

Menu weselne to najczęściej prostokątna, otwierana karta, przygotowana na wzór restauracyjnych kart dań. Oprócz informacji o rodzajach dań, które zaplanowaliśmy na ten dzień (i noc!) - możemy w menu zamieścić również dowolne informacje dodatkowe (np. godziny poszczególnych posiłków, czy ich skład pod kątem substancji alergizujących itp) oraz propozycje potraw alternatywnych (do wyboru).

Księgi gości

Dzień naszego ślubu i wesela to kilkanaście godzin wypełnionych emocjami, wzruszeniami, śmiechem i dobrą zabawą. Nie dziwi zatem fakt, że chcemy jak najwięcej z tego dnia i nocy zapamiętać. Zatrudniamy fotografa i kamerzystę, by uwiecznił ważne dla nas momenty, a naszych gości prosimy, by wpisali się do specjalnej Księgi Gości. To będzie wyjątkowa pamiątka!

W naszej ofercie znajdą Państwo spersonalizowane Księgi Gości, wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Księgi są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach (również w wersjach pasujących do zaproszeń ślubnych i innych papierowych dodatków), z miękką bądź twardą obwolutą, ze spersonalizowaną okładką oraz możliwością spersonalizowania pierwszej strony.

Tablica stołów

Usadzenie gości przy stole weselnym to spora odpowiedzialność. Mimo tego warto wcześniej zaplanować kto, z kim i gdzie będzie siedział, by uniknąć sporów i innych niekomfortowych sytuacji podczas przyjęcia weselnego. Istnieje szereg zasad, do których możemy się zastosować ustalając miejsca dla gości. Aby wszystko było czytelne, a nasza praca doceniona - przy wejściu do sali postawmy tablicę stołów. 

Tablica stołów to elegancki sposób na wskazanie gościom ich stolików i uniknięcie sytuacji, w której zdezorientowani uczestnicy przyjęcia weselnego będą krążyć po sali w poszukiwaniu przypisanych im miejsc. W ofercie amelia-wedding.pl znajdą Państwo gustowne tablice stołów, na których w prosty i czytelny sposób zaprezentujecie zaplanowane wcześniej usadzenie gości. 

Próbki produktów

Mamy świadomość, że liczba ważnych decyzji, które musicie Państwo podjąć w ramach przedślubnych przygotować jest naprawdę spora i może być przytłaczająca. Aby ułatwić Państwu wybór zaproszeń ślubnych lub całych zestawów papierowych akcesoriów (zaproszeń, winietek, zawieszek na butelki, etykiet na alkohole i menu) - zachęcamy do zakupu zestawów próbnych. 

Próbki produktów to prosty i niedrogi sposób na podjęcie najlepszej decyzji w temacie wyboru zaproszeń ślubnych oraz innych weselnych dodatków. W zależności od wybranej próbki - będą Państwo mieli możliwość sprawdzenia jakości papieru i druku, jakości elementów ozdobnych oraz sposobu ich mocowania na zaproszeniach, a także zweryfikowania kolorystyki sprzedawanych przez nas produktów. 

Pudelka na ciasto

Gościom, którzy uświetnili swoją obecnością nasz ślub i wesele - wręczamy w podziękowaniu ciasta, które osłodzą im następny dzień. Ciasta do paczek nie powinny być tymi samymi, które nasi goście mieli okazję częstować się podczas przyjęcia weselnego (aby nie było niedomówień, czy to aby nie są te same ciasta!). Równie ważne jest to, w czym te ciasta wręczamy. 

Pudełka na ciasto dla weselnych gości powinno być solidne i trwałe, ale również eleganckie i gustowne. Amelia-wedding.pl oferuje Państwu wyjątkowe pudełka na ciasta - spersonalizowane, i pasujące stylem oraz kolorystyką do zaproszeń, winietek i etykiet na alkohole. Nasze pudełka łatwo się składają, są wytrzymałe i dostępne w dwóch uniwersalnych rozmiarach (mniejsze - kwadratowe i większe - prostokątne). 

Pudełeczka z podziękowaniami

Podziękowania dla gości weselnych to swoiste uhonorowanie osób, które zechciały przyjąć nasze zaproszenie i uświetniły swoją obecnością nasz ślub i wesele. Podziękowania powinny być osobiste i spersonalizowane, gustowne i eleganckie. Do wyrazów wdzięczności można również dołączyć drobne prezenty dla gości, które zapakujemy w pudełeczka z podziękowaniami.  

Na amelia-wedding.pl znajdą Państwo kilkadziesiąt wzorów uroczych pudełeczek, do których zmieszczą się np. trufle lub czekoladki, słodkie karmelki lu żelki, suszone owoce, migdały w czekoladzie, malutka paczuszka ekskluzywnej kawy lub herbaty... Możecie Państwo wybrać dowolny wzór, formę i wielkość pudełka, a następnie wypełnić je wedle własnego uznania. 

Słodycze z podziękowaniami

Naszym gościom należą się wyrazy wdzięczności, które powinny być osobiste i spersonalizowane. Możemy wysłać je do kilku tygodni po weselu, warto przy okazji podziękować za otrzymany od danej oso Jednak już w dniu wesela warto pomyśleć o drobnym geście, który sprawi, że nasi goście poczuję się jak najbardziej na miejscu. Słodkie podziękowania dla gości weselnych? Świetny pomysł! 

Słodycze z podziękowaniem to rewelacyjne czekoladki w pojedynczych, spersonalizowanych opakowaniach. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt efektownych wzorów, które można swobodnie skomponować z innymi papierowymi dodatkami i dekoracjami, a także zaproszeniami ślubnymi. To prosty sposób na sprawienie prawdziwej, słodkiej przyjemności naszym weselnym gościom!

Lizaki z podziękowaniami

Jeśli myślimy o słodkich podziękowaniach dla gości weselnych to lizaki będą zdecydowanie najsłodszym z pomysłów. Świetne wpiszą się w ślub i wesele Młodej Pary, która stawia na poczucie humoru i przełamywanie sztywnych konwenansów. Jeżeli obawiacie się reakcji starszych cioć i babć oraz wujków - możecie wybrać lizaki jako formę podziękowania dla najmłodszych weselnych gości. 

W ofercie amelia-wedding.pl znajdziecie Państwo słodkie lizaki w różnych wzorach, kształtach i gramaturach. Wybrany przez Was produkt będzie spersonalizowany wedle wzoru i wskazanej kolorystyki. Lizaki można położyć indywidualnie dla każdego gościa (przy nakryciach stołów), wyeksponować je w większych, szklanych misach lub wręczać gościom wychodzącym do domu. 

Magnesy z podziękowaniami

Podziękowania dla gości weselnych to ważny element przedślubnych przygotowań. Jeżeli chcemy wręczyć im coś trwałego, czego nie zjedzą i nie wypiją - postawmy na magnesy. To uroczy, praktyczny, a dzięki swym niewielkim gabarytom - również niekłopotliwy upominek. Niewielki magnes na pewno znajdzie miejsce na domowej lodówce weselnych gości. 

Amelia-wedding.pl oferuje Państwu proste, kwadratowe lub prostokątne magnesy. Dostępne są w dwóch rozmiarach (85 x 55 mm i 100 x 90 mm) oraz wielu wzorach i kolorach. Można je skomponować z resztą drobnych akcesoriów weselnych, takich jak: winietki na stół, czy zawieszki i etykiety na butelki. Wszystkie oferowane przez nas magnesy są personalizowane zgodnie z Państwa zamówieniem. 

 
?

Zaproszenia ślubne i weselne to bardzo ważny element w przygotowaniach do wielkiego dnia. Te idealne powinny być nie tylko eleganckie i utrzymane w dobrym smaku, ale także powinny odzwierciedlać temperament Młodej Pary. Amelia-Wedding.pl doskonale rozumie oczekiwania i wymagania swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Oferujemy Państwu niezwykłe, wyjątkowo piękne, szykowne i ręcznie wykonane zaproszenia na ślub oraz zaproszenia na wesele. Oferujemy zaproszenia, których design oparty jest na największych trendach wzorniczych, które wyróżniają się ekskluzywnym drukiem oraz dopracowaniem nawet najmniejszych detali. Dbając o zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, proponujemy zaproszenia weselne i ślubne w rozmaitym stylu, od klasycznych i bardzo minimalistycznych, po nowoczesne i bogato zdobione. Wierzymy w to, że nasza oferta zaspokoi Państwa oczekiwania i że dołączycie Państwo do szerokiego już grona zadowolonych Klientów. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia, a także atrakcyjne ceny. Zapraszamy!